System zarządzania bezpieczeństwem publicznym - DART

Profesjonalne oprogramowanie zarządzania bezpieczeństwem dla służb porządku publicznego. Lepsze koordynowanie prac i dokładna lokalizacja pojazdów ratunkowych. Poznaj nowoczesne rozwiązanie.

DART

ELASTYCZNY SYSTEM DLA KAŻDEJ SŁUŻBY

System DART jest narzędziem służącym do rejestrowania i monitorowania zdarzeń oraz koordynacji działań służb miejskich (Straży Miejskiej, Policji, Straży Pożarnej i innych), a także pozycjonowania pojazdów na cyfrowej mapie miasta z wykorzystaniem systemu GPS.

System zarządzania bezpieczeństwem działa w trybie on-line. Charakteryzuje się wielodostępnością i mnogością funkcji, które dostarczają pracownikom służb porządku publicznego wiele informacji.


NIEZAWODNE TECHNOLOGIE, a system zarządzania bezpieczeństwem

DART jest łatwy do zainstalowania i do rozbudowy w przyszłości. Struktura modułowa czyni go  intuicyjnym i elastycznym do dostosowania do zmieniających się potrzeb lokalnych użytkowników. System został opracowany z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jego działanie jest wspierane przez telefonię internetową VoIP oraz wideokonferencje, co dodatkowo przyczynia się do obniżenia kosztów funkcjonowania służb ratunkowych i miejskich.

 

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

Zastosowanie nowoczesnego, szybkiego i wydajnego systemu on-line znacznie przyspiesza komunikację między służbami oraz dostęp do informacji archiwalnych. Statystyki dostarczane przez system umożliwiają lepsze zarządzanie bezpieczeństwem publicznym – zasobami, sprzętem i pracownikami poszczególnych służb. Funkcja pozycjonowania pojazdów pozwala na szybsze reagowanie na zdarzenia i wypadki poprzez wysłanie odpowiednich patroli miejskich na ich miejsce.


SKALOWALNOŚĆ

Oprogramowanie DART może być wdrożone dla róźnych jednostek, niezależnie od ilości pracowników. Obecnie działa ono w: Lublinie, Gdańsku, Białymstoku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Kwidzynie, Elblągu, Łodzi, Ełku i Chorzowie.

 


Zarządzanie bezpieczeństwem publicznym - DART W AKCJI

Zapraszamy na wizyty referencyjne w miejscowościach, w których system został wdrożony, by poznać jego działanie i moduły funkcjonalne. Takie spotkanie jest najlepszą okazją do poznania systemu podczas pracy w środowisku mundurowych służb porządku publicznego i ratowniczych. Poznaj system, który znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa w mieście. Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania i ciesz się wieloma korzyściami, płynącymi z wdrożenia usługi w mieście.


ODBIORCY DART:

Straż Miejska
Centrum Zarządzania Kryzysowego
Dyżurny Miasta
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności
Państwowa Straż Pożarna
Centrum Monitoringu
Policja
Pogotowie

Korzyści z usługi

Czas
Skrócenie czasu obsługi zgłoszeń.
Koszty
Obniżenie kosztów obsługi.
Dane
Szybki dostęp do informacji o zdarzeniach oraz pełna archiwizacja danych.
Lokalizacja
Możliwość monitorowania dokładnego położenia pracowników będących w terenie.
Funkcjonalność
Ok. 30 modułów dostosowanych do potrzeb służb porządku publicznego.
Oszczędność
Pakiet licencji (brak dodatkowych kosztów przy większej liczbie stanowisk).

Warto przeczytać - materiały do pobrania

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 22 826 62 77
Napisz do nas
its@sprint.pl
Zespół ITS
Zespół ITS

Doskonała oferta uzupełniająca - nie przegap