System parkingowy - 4Park

System detekcji wolnych miejsc parkingowych stworzony przez naszych doświadczonych inżynierów.

4Park

BEZPROBLEMOWE PARKOWANIE

 

JAK DZIAŁA SYSTEM 4PARK

Główną funkcją systemu jest bieżące informowanie kierowców o dostępności miejsc parkingowych, kierowanie do nich oraz wsparcie zarządzania strefą płatnego parkowania na drogach publicznych. Dodatkowo, system jest przystosowany do pozyskiwania informacji o zajętości miejsc z innych źródeł (takich jak analiza zajętości miejsc z systemu kamer monitoringu, analiza ilości pojazdów na obiekcie z systemu bramek wjadowych), umożliwiając zintegrowanie danych z obiektów o różnej charakterystyce i wyposażeniu.


FUNKCJONALNOŚĆ

System zliczający wolne/zajęte miejsca parkingowe może działać jako rozwiązanie dedykowane dla konkretnego klienta bądź też jako usługa chmurowa. Dzięki modułowej budowie możliwa jest wizualizacja oraz tworzenie raportów w dedykowanym oprogramowaniu, bądź przesyłanie informacji o zajętości miejsc parkingowych z wielu parkingów do innych systemów (np. GEO server, VMS itp.).


WDROŻENIE

Dzięki optymalnemu zaprojektowaniu, system może zostać szybko wdrożony u klientów. Proces wdrożenia rozpoczyna się od instalacji i konfiguracji kamer wideo oraz konfiguracji miejsc parkingowych. Następnym krokiem jest instalacja serwera (maszyny wirtualnej) z oprogramowaniem oraz maszyny do przetwarzania obrazu. Proces ten kończy się uruchomieniem dedykowanej aplikacji bądź przesłania danych do wybranego systemu.

System został zaprojektowany jako rozwiązanie nie wymagające przesyłania dużych ilości informacji (np. strumienia wideo). Proponowane rozwiązanie wykonuje detekcję zajętości na podstawie rozpoznawania obrazu wykorzystując algorytmy sieci neuronowych o strukturze wielowarstwowej.


WWW.4PARK.PL

Sprawdź szczegóły i skontaktuj sie z nami: www.4park.pl 

 

 

 

ZALETY SYSTEMU:

integruje się z istniejącą infrastrukturą teleinformatyczną
może korzystać z istniejących systemów CCTV
oprogramowanie jako usługa (SaaS)

Korzyści z usługi

Dla użytkownika
Bieżąca aktualizacja informacji o dostępności / zajętości monitorowanych parkingów.
Dla zarządcy
Dostęp do statystyk, z których wynikają średnie zajętości: dobowe, godzinowe; zajętości poszczególnych miejsc, średnie czasy parkowania.

Warto przeczytać - materiały do pobrania

Powiązane artykuły

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 22 826 62 77
Napisz do nas
its@sprint.pl
Zespół ITS
Zespół ITS

Doskonała oferta uzupełniająca - nie przegap