Serwery

Podstawowym elementem w każdym data center są serwery. Współpracujemy z uznanymi producentami sprzętu, aby dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

Serwery

NIE MA SERWEROWNI BEZ SERWERÓW

 

W dzisiejszym świecie zapotrzebowanie na moc obliczeniową ciągle rośnie. Przetwarzamy coraz więcej danych w związku z komputeryzacją kolejnych obszarów życia. Prowadzenie biznesu bez korzystania z infrastruktury informatycznej jest już właściwie niemożliwe. 

Projektując i wdrażając infrastrukturę IT należy wziąć pod uwagę jej przeznaczenie, aby zapewnić optymalną wydajność względem wymagań klienta, jednocześnie zapewniając skalowalność, co daje możliwość przyszłego rozwoju inwestycji. W zależności od wielkości firmy i jej potrzeb możemy wybrać najprostsze i najmniej wymagające serwery typu tower, najczęściej wybierane, standardowe serwery typu rack, zapewniające dużą gęstość mocy serwery typu blade oraz najbardziej wyspecjalizowane serwery typu mission critical.  

Parametry serwera należy dobrać w taki sposób, aby zapewnić nie tylko wydajne działanie, ale również stabilność jego pracy. Ważne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo danych, stabilność zasilania oraz skalowalność. 

Większość nowoczesnych systemów informatycznych oparte jest na rozwiązaniach klastrowych. Serwery połączone w klaster współpracują ze sobą tworząc zintegrowane środowisko zapewniające optymalizację zasobów. 

 


  

 


W RAMACH OFERTY ZAPEWNIAMY:

dobór optymalnego rozwiązania dla Twojego DC
skalowanie i rozbudowę
integrację z istniejącym lub docelowym systemem
utrzymanie systemów przetwarzania danych

Korzyści z usługi

Koszty
Optymalizacja kosztów utrzymania i zarządzania infrastrukturą IT w przedsiębiorstwie.
Czas
Bazując na wiedzy i doświadczeniu przyspieszymy systemy i aplikacje.
Bezpieczeństwo
Dane są przetwarzane bezpiecznie i wydajnie.

Powiązane artykuły

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 58 340 77 00
Robert Szymczak
Robert Szymczak

Doskonała oferta uzupełniająca - nie przegap