Zobacz, jak możemy Tobie pomóc

Łączymy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co pozwala nam kompleksowo realizować podjęte wyzwania.

Odwiedź nas na Sprint Blogu!

Jakich usług szukasz?

  • Smart City
  • Systemy komunikacyjne
  • Bezpieczeństwo i Sieci IP
  • Infrastruktura DataCenter
  • Systemy teletechniczne
Smart City
Smart City

Zapewniamy bezpieczeństwo

Łączymy technologie, integrujemy rozwiązania, sprawiamy, że transport i komunikacja miejsca w miastach spełniają oczekiwania społeczeństwa, a miasto ma narzędzia do sterowania i zarządzania ruchem, prewencji, wykrywania zdarzeń czy też rejestracji wykroczeń.

Pokaż mniej

Inteligentne Systemy Transportowe

Systemy ITS integrują technologie, urządzenia i działania usprawniające funkcjonowanie transportu w zakresie komunikacji, prewencji, sterowania i zarządzania ruchem, wykrywania zdarzeń, nadzoru ruchu czy też rejestracji wykroczeń drogowych.

System SPRINT/ITS

Jest to otwarta platforma integracyjna dedykowana dla zarządzania ruchem - łączy podsystemy zarządzania ruchem w miastach czy na drogach pozamiejskich w jedno spójne środowisko.

System sterowania ruchem SCATS

System sterowania ruchem SCATS to rozwiązanie pomagające w kontroli sygnalizacji świetlnej. Poznaj jego zalety i zaufaj Sprint.pl

Systemy monitoringu wizyjnego

Monitoring wizyjny pomoże Ci zapewnić bezpieczeństwo Twoim pracownikom, a także Twojej firmie. Zamontuj system w swoim przedsiębiorstwie.

System parkingowy - 4Park

4Park został stworzony przez doświadczonych inżynierów z firmy Sprint S.A. - integratora usług IT.

System zarządzania bezpieczeństwem publicznym - DART

Profesjonalne oprogramowanie zarządzania bezpieczeństwem dla służb porządku publicznego. Lepsze koordynowanie prac i dokładna lokalizacja pojazdów ratunkowych. Poznaj nowoczesne rozwiązanie.

Platforma Bezpieczne Miasto

Platforma wymiany informacji dla mieszkańców miast

Kamery termowizyjne

Oferujemy sprawdzone i pewne rozwiązania, które idealnie zdają egzamin w każdych warunkach.

ServiceDesk - wsparcie systemów ITS

Oprogramowanie umożliwia obsługę Umów zawierających różne kombinacje wymagań oraz wspiera pracę Zespołu Wsparcia.

Czujniki radarowe 

Czujniki radarowe to nowoczesne i inteligentne systemy wykorzystywane w ruchu drogowym. Mając na uwadze bezpieczeństwo ruchu drogowego, czujniki wykrywają m.in. zdarzenia drogowe i niewłaściwe zachowania uczestników ruchu.

Bezpieczeństwo i Sieci IP
Bezpieczeństwo i Sieci IP

Ochrona danych zawsze i wszędzie

Dla zapewnienia poufności i integralności Państwa danych oraz ochrony przed próbami nieuprawnionej ingerencji w system, dostarczamy kompleksowe rozwiązania bazujące na różnorodnych technologiach i narzędziach renomowanych dostawców.

Pokaż więcej

MPLS – sieć wysokiej jakości

MPLS zapewnia klientom usługę wirtualnej sieci prywatnej z gwarantowaną przepustowością dla transmisji w czasie rzeczywistym głosu, video i innych danych o wysokim priorytecie.  Działa w połączeniu z istniejącymi lub planowanymi usługami opartymi na protokole IP. Zapewnia przy tym przewidywalną wydajność aplikacji, skalowalność i bezpieczeństwo.

SD-WAN – sieć zdefiniowana software’owo

SD-WAN (Software Defined Wide Area Network) to sieć definiowana programowo, w której zarządzanie ruchem sieciowym przeniesione jest ze sprzętu do warstwy aplikacji, zapewniając wiele niedostępnych do tej pory możliwości.

Next generation firewall - bezpieczeństwo brzegu sieci

NGFW - jest wersją powszechnie stosowanego systemu ochrony sieci typu Firewall, która do mechanizmu stateful inspection dodała głęboką analizę pakietów sięgającą aż do warstwy siódmej modelu sieciowego ISO/OSI.

WAF – bezpieczeństwo aplikacji webowych

WAF – Web Application Firewall, czyli specjalizowana wersja systemu ochrony typu Firewall, której zadaniem jest ochrona aplikacji webowych.

Audyty i testy bezpieczeństwa

Dysponujemy narzędziami i umiejętnościami, które pozwalają na kompleksowy audyt bezpieczeństwa. Oferujemy zarówno testy bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej, aplikacji webowych, stron internetowych, social engineering, OSINT jak i usługi specjalne tj.: 0day.

Secure Network Access – bezpieczny dostęp do cyfrowego świata

Utrata tożsamości cyfrowej może skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami, przed którymi nie uchroni nas nawet najlepiej zorganizowany system zabezpieczeń.

Endpoint Security – wysunięta linia obrony

Do ochrony urządzeń końcowych nie wystarcza już zwykłe oprogramowanie antywirusowe. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa oferują dopiero rozwiązania klasy EDR (Edpoint Detection and Response).

Security Operations – Zarządzanie bezpieczeństwem

W skomplikowanym środowisku zabezpieczeń cyfrowych systemy klasy Security Operations, automatyzujące procesy zarządzania bezpieczeństwem, decydują o jakości i skuteczności całego systemu zabezpieczeń. Ich zadaniem jest odciążenie specjalistów w analizach stanu bezpieczeństwa systemu poprzez automatyzację analizy danych zebranych z różnych podsystemów bezpieczeństwa.

Systemy Bezprzewodowe

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty systemów bezprzewodowych, które pozwalają zaspokoić potrzeby klientów w zakresie usług: dostępu do Internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej czy monitoringu wizyjnego. W oparciu o różnorodne, nowoczesne rozwiązania technologiczne jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty „pod klucz” dla operatorów telekomunikacyjnych, instytucji państwowych, samorządów lokalnych oraz klientów biznesowych

Audyt sieci Wi-Fi

Rozwiązanie stworzone z myślą o kompleksowej weryfikacji sieci bezprzewodowej.

Infrastruktura DataCenter
Infrastruktura DataCenter

Bezpieczne i wydajne przetwarzanie danych

Pokaż więcej

Pamięć masowa

Macierze dyskowe służące do bezpiecznego przechowywania danych to jeden z najważniejszych elementów środowiska IT. W każdej firmie infrastruktura IT powinna gwarantować bezpieczny i szybki dostęp do przetwarzanych danych.

Serwery

Podstawowym elementem w każdym data center są serwery. Współpracujemy z uznanymi producentami sprzętu, aby dostarczać rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

Storage Area Network (SAN)

Sieć SAN (Storage Area Network) to zakres budzący pewne wątpliwości podczas tworzenia systemów przetwarzania danych IT. Sieci SAN używamy do połączenia serwerów przetwarzających nasze dane z pamięciami masowymi w postaci macierzy dyskowych. Sieć SAN ma zapewnić redundancję połączeń, odporność na awarie poszczególnych połączeń i możliwie najwyższą szybkość wymiany danych z jak najmniejszymi opóźnieniami.

Wirtualizacja

Praktycznie wszystkie realizowane przez Sprint systemy przetwarzania danych oparte są o wirtualizację. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na efektywne i elastyczne wykorzystanie infrastruktury IT.

Systemy kopii zapasowych

Znane jest powiedzenie, że można podzielić firmy na takie, które wykonują backup swoich danych oraz na takie, które będą wykonywały backup swoich danych, ponieważ niestety przekonają się boleśnie o tej konieczności. Należy jednak pamiętać, że systemy backupu wdrażamy nie po to by wykonywać zapasowe kopie danych, tylko by możliwie szybko odtwarzać konkretne dane, w momencie gdy ich potrzebujemy.

SDS (Software-Defined Storage)

to oprogramowanie, które w oderwaniu od konkretnego sprzętu pozwala na stworzenie elastycznego systemu pamięci masowej. To bardzo popularny kierunek rozwoju pamięci masowej.

Hyper-converged infrastructure (HCI)

Infrastruktura hiperkonwergentna to taka, w której nie marnujemy zasobów naszej serwerowni. Serwery wykorzystujemy w pełnym zakresie ich możliwości, czyli procesory do wirtualizacji, kontrolery dyskowe i dyski do pamięci masowej, ale to nie wszystko.

Systemy teletechniczne
Systemy teletechniczne

Podnosimy komfort

Najnowszej generacji systemy oraz urządzenia dostarczane i instalowane w nowobudowanych lub remontowanych obiektach to nasza specjalność. Projektujemy i instalujemy systemy bezpieczeństwa oparte na różnych mediach (światłowodowych, bezprzewodowych i tradycyjnych), takie jak: monitoring wizyjny, instalacje nagłośnieniowe, systemy alarmowe, sygnalizacji pożaru, oddymiania, kontroli dostępu i inne. Wykonujemy systemy okablowania strukturalnego wraz z systemami zasilania gwarantowanego. Realizujemy zarówno zlecenia na poszczególne systemy, jak i na kompleksowe instalacje składające się na system inteligentnego budynku.

Pokaż więcej

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 58 340 77 84
Jolanta Widuchowska
Jolanta Widuchowska
Kierownik ds. marketingu