Wirtualny konsultant
JAKOŚĆ OBSŁUGI I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Wdrożenie objęło 6 procesów, a 4 kolejne są w przygotowaniu. Nowością jest pierwsze zastosowanie syntezatora mowy opartego o głębokie sieci neuronowe. Efekt to uzyskanie głosu
o naturalnym brzmieniu i jednocześnie bardzo krótkim czasie reakcji bota. Integratorem systemu jest firma Sprint S.A., partnerem - Techmo.
ROZWIĄZANIE
Przy stale rosnącej liczbie abonentów, Vectra potrzebowała ciągłych inwestycji w rozbudowę pojemności swojego Contact Center w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu obsługi coraz to większego ruchu. Dzięki botowi głosowemu, który przejmuje obsługę prostszych, powtarzających się procesów obsługowych (lub nawet ich części), nie dość, że skróciliśmy kolejki, to jeszcze daliśmy więcej czasu pracownikom na załatwianie spraw mniej standardowych. Z punktu widzenia Abonenta widać to wyraźnie jako wzrost szybkości i jakości obsługi. Oraz wygodę, bo nie trzeba już patrzeć w ekran, nie trzeba niczego pisać, ani nawet wciskać cyferek na telefonie, po prostu – wystarczy rozmawiać. A przecież nie ma nic wygodniejszego i bardziej naturalnego, niż komunikacja werbalna, prawda?
PRACA ZESPOŁOWA
Oczywiście, sukces wdrożenia nie bierze się znikąd. To nie tylko ciężka praca całego zespołu wdrożeniowego, ale również jakość komponentów użytych w rozwiązaniu i to jakość rozpatrywana w wielu wymiarach – w tym funkcjonalności, wsparcia technicznego, bezpieczeństwa czy nawet potencjału rozwojowego na przyszłość. Mając bardzo pozytywne doświadczenia z poprzednich projektów, do realizacji usług warstwy głosowej (rozpoznawania i syntezy mowy) wybraliśmy produkty polskiej firmy Techmo – z powodzeniem konkurującej jakością obsługi języka polskiego z największymi graczami na rynku. Wybór platformy komunikacyjnej też był oczywisty – najlepszy na rynku, niedościgniony IVR „Avaya Experience Portal”, zresztą już istniejący w środowisku Vectra. No i nasz SprintBot, kompleksowo spinający technologie i unikatowo łączący zalety predefiniowanego opisu konwersacji z uczeniem maszynowym.
Osiągnięcie tego sukcesu nie byłoby możliwe bez ścisłej współpracy wszystkich stron – zarówno Vectra, żeby dopasować procesy obsługowe do nowych technologii, Techmo, żeby przygotować silnik rozpoznawania mowy naturalnej z uwzględnieniem specyfiki telewizji kablowej, jak i Sprint, żeby wpisać system w środowisko techniczne oraz nauczyć Bota obsługi poszczególnych procesów biznesowych.
Podsumowując – SprintBot w Vectrze skutecznie pomaga Abonentom szybciej załatwić ich sprawę, a Agentom CC daje dodatkowy czas na łyk herbaty.
CASE STUDY
Po więcej informacji na temat tej realizacji zapraszamy do lektury case study.
STRONA INTERNETOWA
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową SprintBot.ai
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszego Bloga.
CO POTRAFI SPRINTBOT:
Korzyści z wdrożenia
24/7/365
Jednolitość
Zgodność
Czas obsługi
Dodatkowy czas
Szybkość
Bezpieczeństwo
Zobacz inne nasze realizacje - Voice Bot - Platforma SprintBot
Powiązane artykuły
SprintBot w Polskiej Grupie Górniczej
W lutym 2022 roku Sprint podpisał umowę na wdrożenie kolejnych procesów biznesowych obsługiwanych przez SprintBota.
PulsHR - maj 2021
Michał Bukontt - dyrektor wydziału sprzedaży w Sprint S.A. o rosnącym zainteresowaniu asystentami głosowymi wspierającymi działy HR.
CCNEWS.pl - kwiecień 2021
Zapraszamy do lektury artykułu z CCNEWS.pl, w którym Michał Bukontt - dyrektor wydziału sprzedaży w Sprint S.A. wyjaśnia, jak może funkcjonować wirtualny asystent dla mieszkańców.
Wystartował blog SprintBota
Zapraszamy do przeczytania wpisów, które już na nim są, a co tydzień będą pojawiały się kolejne.
Gazeta Ubezpieczeniowa - kwiecień 2021
Michał Bukontt - dyrektor wydziału sprzedaży w Sprint S.A., na łamach Gazety Ubezpieczeniowej opowiada, jak pozytywnie rozmówcy reagują na SprintBota oraz jakie ma możliwości.
Enterprise Session Border Controller (E-SBC)
Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 58 340 77 00Napisz do nas
michal.bukontt@sprint.pl