Sąd Apelacyjny w Warszawie

Dostawa sprzętu serwerowego.

Data wdrożenia

Styczeń 2020

Sektor

Administracja publiczna

Typ usługi

Infrastruktura DataCenter

Najwyższej jakości sprzęt serwerowy

DLA SĄDÓW APELACJI WARSZAWSKIEJ

 

W połowie grudnia 2019 roku Sprint wygrał postępowanie przetargowe oraz finalnie podpisał umowę na dostawę sprzętu serwerowego na potrzeby sądów apelacji warszawskiej. W ramach tego projektu oprócz wyposażenia placówek sądowych w sprzęt, Sprint zobowiazał się do świadczenia profesjonalnych usług gwarancyjnych przez okres 7 lat.

Utarło się przekonanie, że końcówka roku to okres pełen wyzwań, niosących zazwyczaj za sobą szereg przeszkód. Znamy to wszyscy z życia codziennego, a projekty teleinformatyczne nie są tu w żadnym wypadku wyjątkowe. Zadanie, które zdecydowaliśmy się zrealizować dla Sądu Apelacyjnego w Warszawie (instytucji będącej liderem w postępowaniu przetargowym ze strony Zamawiającego), wymagało od nas dostarczenia łącznie 35 serwerów typu rack do 15 placówek sądowych z województwa mazowieckiego jeszcze przed końcem 2019 roku.

W ciągu dwóch tygodni sfinalizowaliśmy dostawy w tym gorącym, przedświątecznym okresie.

Osiągnięcie tego celu było możliwe przede wszystkim dzięki silnemu zaangażowaniu naszych zasobów. Nie bez znaczenia również pozostaje wsparcie, które udzielił nam wieloletni partner technologiczny, tj.: firma Lenovo. To produkty tego dostawcy zdecydowaliśmy się zaoferować Klientowi. Wydajne serwery serii ThinkSystem SR630, w wykonaniu pozwalającym na montaż
w szafach telekomunikacyjnych, wyposażone w 1 TB pamięci RAM każdy, stuprocentowo spełniły oczekiwania Zamawiającego.
Począwszy od stycznia 2020 roku technologia Lenovo wspiera procesy IT prowadzone w mazowieckich placówkach sądowych.
 


 

KOMENTARZ FIRMY LENOVO