2019-10-17

Sprint został Złotym Partnerem duńskiego producenta Milestone Systems

Sprint w ostatnim kwartale 2019 roku uzyskał status Złotego Partnera duńskiego producenta Milestone Systems, który upoważnia naszą spółkę do wykonywania najbardziej złożonych i zaawansowanych systemów rejestracji i zarządzania wideo opartych na rozwiązaniu Milestone.

Sprint od wielu lat zajmuje się kupnem, sprzedażą oraz instalacją (w uruchamianych przez nas systemach) oprogramowań do rejestracji wideo, w tym m.in. tych od duńskiego producenta.

Milestone to najbardziej znana, jedna z najchętniej stosowanych na świecie platform do rejestracji i zarządzania wideo w systemach monitoringu wizyjnego. Oprogramowanie używane jest do wdrożeń zarówno małych, lokalnych systemów rejestracji wideo jak i do budowy bardzo złożonych i zaawansowanych, rozproszonych systemów dla miast, transportu, dla sieci sklepów, itd. Platforma umożliwia budowę systemów lokalnych i rozproszonych, umożliwia użycie dowolnej ilości kamer i integrację wszelkiego rodzaju czujników. Oprogramowanie jest łatwo skalowalne (umożliwia dowolną ilość rozbudów, w tym podwyższania wersji), zapewnia redundancję pracy sprzętu takiego jak serwery rejestracji i zarządzania, wspiera zaawansowane technologie umożliwiające budowę bardzo dużych i zaawansowanych centrów oglądowych, wspomaga pracę operatorów i administratorów systemu.

Sprint został Złotym Partnerem duńskiego producenta Milestone Systems

Warto przeczytać