2020-12-10

Monitoring w Warszawskim ZOO

Sprint wygrał postępowanie na wykonanie monitoringu na terenie Warszawskiego ZOO. W ramach umowy jesteśmy odpowiedzialni za wykonanie sieci i instalacji teletechnicznych, elektroenergetycznych; dostawę i montaż słupów, kamer oraz urządzeń w serwerowni i w pomieszczeniach dozoru.

Dostarczymy ponad 60 kompletów kamer, na które składają się kamery stacjonarne kopułowe IP Full HD, kamery stacjonarne kopułowe IP 4Mpx, kamery stacjonarne kopułowe IP 4Mpx z funkcją Face Capture, kamery stacjonarne IP Full HD typu Bullet, kamery stacjonarne IP 4Mpx typu Bullet, kamery stacjonarne IP 8Mpx typu Bullet i kamery stacjonarne IP 4Mpx typu Bullet z funkcją Face Capture.

System zarządzania opierać się będzie na platformie programowej pracującej w strukturze klient-serwer. Zarówno obserwacja, jak i zarządzanie systemem, odbywać się będzie z poziomu oprogramowania klienta pracującego na stacjach roboczych.

System zapisu opierać się będzie o rejestratory dedykowane do pracy z platformą klient-serwer oraz, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, również z funkcją identyfikacji twarzy.

Warto przeczytać