2023-04-28

Firma Cloudflare nowym partnerem Sprint S.A.

 

W ubiegłym miesiącu podpisaliśmy umowę partnerską z amerykańską firmą Cloudflare, która w skali globalnej oferuje szereg usług związanych z bezpieczeństwem, wydajnością oraz rozwojem stron internetowych w tym usługi DNS, NTP i CDN.

Nasz nowy Partner oferuje zaawansowane usługi sieciowe, w tym WAN-as-a-Service, Firewall-as-a-Service, ochronę DDoS oraz  SD-WAN jako komponent SASE framework.

Zakres usług Cloudflare rozszerza się także o Core Application Security and Performance, w tym rozwiązania związane z bezpieczeństwem DNS oraz aplikacji webowych. Usługi te pozwalają na zabezpieczenie witryn internetowych przed atakami DDoS, botami czy innymi zagrożeniami, a także na monitorowanie ruchu sieciowego i wykrywanie potencjalnych zagrożeń. Pozwalają one dodatkowo na optymalizację szybkości ładowania stron.

@Cloudflare oferuje również szereg usług Zero Trust, w tym Access - rozwiązanie, które umożliwia bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych, zarówno z poziomu wewnętrznej sieci firmy, jak i z zewnętrznych lokalizacji.  Zapewnia także szereg specjalizowanych usług związanych z rozwojem stron internetowych, które pozwalają na szybsze i bardziej efektywne tworzenie bezpiecznych i wydajnych aplikacji internetowych, a także na łatwiejsze zarządzanie nimi.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną naszego nowego Partnera www.cloudflare.com 

Cieszymy się z podjęcia tej współpracy!
 

 

Warto przeczytać