Serwisant (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk)

Serwisant

Miejsce pracy: Olsztyn, Warszawa, Gdańsk

Obowiązki:

  • serwis instalacji systemów niskoprądowych oraz instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (telekomunikacyjne, elektroniczne lub elektryczne),
  • obsługa komputera (pakiet MS Office), prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, otwartość na rozwiązywanie problemów, chęć rozwoju,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pozyskanie wiedzy w zakresie systemów CCTV, SCS, KD, SSWiN, SAP, ITS,
  • profesjonalne szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres: praca@sprint.pl z nazwą stanowiska - Serwisant (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk) w temacie wiadomości.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj