Serwisant (Kwidzyn)

Serwisant

Miejsce pracy: Kwidzyn

Obowiązki:

• serwis (przegląd, obsługa, naprawa) instalacji telefonicznych, głośnikowych i sieci LAN na terenie International Paper - Kwidzyn
• prowadzenie dokumentacji serwisowej
• kontakt z klientem w sprawach technicznych

Wymagania:

• wykształcenie średnie (preferowane teletechniczne lub informatyczne)
• uprawnienia SEP do 1kV
• doświadczenie w serwisowaniu sieci telefonicznych i komputerowych
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• obsługa komputera (MS Office, Outlook)
• dokładność, rzetelność, punktualność
• dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwości rozwoju zawodowego
• profesjonalne szkolenia
• niezbędne narzędzia pracy.

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres: praca@sprint.pl
Odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj