Senior Systems Engineer (Warszawa)

Senior Systems Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość portfolio produktowego Avaya poparta certyfikatami technicznymi
• minimum 2 lata doświadczenia w instalacji, konfiguracji i zarządzaniu produktami Avaya/Verint
• doświadczenie w środowisku call / contact center
• prawo jazdy kat. B
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientami / Partnerami

Mile widziane:

• umiejętność programowania skryptowego
• znajomość innych produktów i technologii.

Obowiązki:

• prowadzenie wdrożeń systemów, wsparcie techniczne dla Klientów, współpraca z Partnerami
• realizacja projektów (analizy, projektowanie, realizacja, testowanie, weryfikacja)
• administracja systemów i sieci
• instalacja i modyfikacja baz danych
• diagnostyka problemów.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie
• pracę nad ciekawymi międzynarodowymi projektami
• ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia
• forma zatrudnienia do ustalenia

Oferty pisemne (CV) prosimy kierować na adres: praca@sprint.pl
Odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj