Projektant sieci telekomunikacyjnych (Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn)

Projektant sieci telekomunikacyjnych / Młodszy projektant / Asystent projektanta

Miejsce pracy: Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn

Główne zadania:
• projektowanie sieci telekomunikacyjnych, zewnętrznych i budynkowych, w tym m.in. sieci FFTH
• sporządzanie projektów budowlanych, wykonawczych i dokumentacji powykonawczej
• opracowywanie koncepcji, schematów, przedmiarów, zestawień materiałowych
• pozyskiwanie niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń
• współpraca z inwestorem i wykonawcą.

Wymagania (uzależnione od poziomu stanowiska):
• wykształcenie wyższe o profilu telekomunikacyjnym lub pokrewnym (ew. w trakcie nauki)
• znajomość podstaw technologii światłowodowych FTTx
• doświadczenie w projektowaniu sieci optycznych (na stanowisko projektanta wymóg konieczny)
• znajomość programów graficznych (np. AutoCAD) lub zdolność do szybkiego pozyskania wiedzy/przyuczenia
• zmysł organizatorski, odpowiedzialność, solidność, zaangażowanie
• prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych oraz częściowej pracy w terenie.

Dodatkowym atutem będą:
• uprawnienia budowlane do projektowania sieci telekomunikacyjnych i/lub certyfikat projektanta sieci FTTH.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w pracy z wysokiej klasy specjalistami w branży, dużą samodzielność w działaniu
• miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres: praca@sprint.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska i lokalizacją w temacie wiadomości
Odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj