Programista PHP (Gdańsk)

Programista PHP

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku PHP Developera
• znajomość PHP5
• znajomość dowolnego frameworka
• znajomość relacyjnych baz danych (Postgresql, MySql)
• znajomość zagadnień HTML5, CSS, XML, JavaScript
• znajomość technologii SOAP
• projektowanie aplikacji w oparciu o model MVC
• znajomość środowisk Linux, Windows
• znajomość systemów wersjonowania CVS,SVN
• umiejętności samodzielnej realizacji zadań, jak i pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (np. Scrum)
• zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
• znajomość .NET, C# lub innych języków programowania
• ciekawe hobby

Obowiązki:

• wytwarzanie oprogramowania według wskazanych zadań i projektów
• wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań
• samodzielne wykonywanie elementów systemów
• wykrywanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu
• przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie
• pracę nad ciekawymi międzynarodowymi projektami
• ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia
• forma zatrudnienia do ustalenia

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres: praca.it@sprint.pl
Odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj