Programista aplikacji mobilnych iOS (Gdańsk lub Olsztyn)

Programista aplikacji mobilnych iOS

Miejsce pracy: Gdańsk lub Olsztyn

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość platformy iOS
  • bardzo dobra znajomość Objective-C lub/i Swift, iOS SDK oraz X-Code
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • znajomość architektury klient-serwer
  • doświadczenie w budowaniu REST API/JSON, znajomość protokołów komunikacyjnych
  • znajomość narzędzi służących do wykonywania testów aplikacji
  • znajomość GIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • znajomość środowiska Xamarin
  • znajomość bibliotek open-source

Obowiązki:

  • programowanie i serwisowanie aplikacji mobilnych,
  • zarządzanie wymaganiami na aplikacje i systemy mobilne,
  • wspomaganie kierownika projektu i zespołu podczas pracy projektowej,
  • przygotowywanie specyfikacji dla tworzonych systemów i aplikacji mobilnych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie w przyjaznej atmosferze
  • pracę nad ciekawymi międzynarodowymi projektami
  • ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy kierować na adres: praca@sprint.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska oraz wybranej lokalizacji w temacie wiadomości.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj