Key Account Manager (różne lokalizacje)

Key Account Manager

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Key Account Manager będzie odpowiadał za realizację celów sprzedażowych w przypisanym sektorze: publicznym lub finansów i przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: Gdańsk/ Olsztyn/Warszawa

Główne zadania na stanowisku:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych projektów sprzedażowych oraz obsługa kluczowych klientów
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji
  • koordynacja całości prac związanych z procesem ofertowania
  • przygotowanie i negocjowanie umów handlowych
  • ścisła współpraca z działami wsparcia technicznego i realizacji projektów
  • monitorowanie i raportowanie o stanie wykonania umów
  • aktywne uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach branżowych
  • bieżąca analiza rynku oraz konkurencji
  • uczestniczenie w budowaniu lokalnej strategii sprzedaży firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kierunkowego wykształcenia (Informatyka/ Telekomunikacja/ Energetyka/ Elektronika lub pokrewne)
  • doświadczenia w sprzedaży rozwiązań i usług informatycznych, telekomunikacyjnych, systemów niskoprądowych lub systemów i usług IT z ukierunkowaniem na bezpieczeństwo danych
  • znajomości specyfiki bieżących potrzeb w zakresie IT, telekomunikacji, systemów niskoprądowych lub bezpieczeństwa danych w dedykowanym sektorze
  • znajomości technik negocjacyjnych oraz prowadzenia rozmów handlowych
  • łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów i dynamiki w działaniu
  • znajomości zagadnień dot. przetargów publicznych (dla kandydatów do sektora publicznego)
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport

CV prosimy kierować na adres: praca@sprint.pl  ze wskazaniem nazwy stanowiska oraz wybranej lokalizacji w temacie wiadomości.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj