Programista C# (Gdańsk lub Olsztyn)

Programista C#

Miejsce pracy: Gdańsk lub Olsztyn

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku C# Developer
• znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL)
• znajomość ASP.NET MVC
• znajomość technologii HTML5, CSS, XML, JavaScript
• znajomość WCF
• znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w programowaniu
• znajomość systemów wersjonowania SVN, GIT
• umiejętność samodzielnej realizacji zadań, jak i pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (np. Scrum) oraz GIS
• zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Obowiązki:

• wytwarzanie oprogramowania według wskazanych zadań i projektów
• wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań
• samodzielne wykonywanie elementów systemów
• wykrywanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu
• przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie
• pracę nad ciekawymi międzynarodowymi projektami
• ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia
• forma zatrudnienia do ustalenia

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres: praca.it@sprint.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska oraz wybranej lokalizacji w temacie wiadomości.
Odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj