Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Przeczytaj regulamin.


Dyrektor HR (Gdańsk)


Dyrektor HR

Miejsce pracy: Gdańsk

Masz doświadczenie w HR? To możesz zająć się kreowaniem i projekcją polityki HR w firmie Sprint S.A.

Działamy na rynku IT, nowoczesne technologie są nam bliskie i nieustannie rozwijamy swoje możliwości. Jeśli chcesz budować nasz zespół, współpracować z najlepszymi specjalistami, uczestniczyć w ciekawych projektach, mieć wpływ na kierunek rozwoju naszej firmy – napisz do nas.

Poszukujemy dyrektora ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Osoba taka będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie polityki rekrutacji, będzie wspierać i doradzać zarządowi oraz menadżerom, a także nadzorować działy kadr w oddziałach firmy. Dodatkowo zadaniami nowego dyrektora będą:
•    obsługa modułu HR w systemie informatycznym w zakresie spraw kadrowych
•    prowadzenie spraw pracowniczych.

Poszukujemy osoby doświadczonej (min. 5 lat w zarządzaniu HR), znającej przepisy prawa pracy, posiadającej wysokie kompetencje interpersonalne, w tym umiejętność zarządzania zespołem. Nie zapomnij też, że musisz mieć doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi wspierającymi zarządzanie kadrami.

Jeśli spełniasz nasze wymagania, chcesz realizować swoje zawodowe pasje wśród fantastycznych ludzi, lubisz nowe wyzwania i do tego chcesz pracować w Gdańsku – nie zwlekaj z odpowiedzią!

Wyślij CV, które zrobi na nas wrażenie na adres praca@sprint.pl z dopiskiem dyrektor HR w temacie.

To co, kiedy widzimy się w pracy?
Aplikuj

Formularz rekrutacyjny - Aplikuj